Veliki broj natjecatelja obilježio je ovogodišnje utrke ulicama grada Slatine

OTVORENI STOLNOTENISKI TURNIR ZA POJEDINCE – SLATINA 2012.
09/05/2013
Berkec i Helt, rukometaši i streljačice najsportaši Slatine
09/05/2013

Veliki broj natjecatelja obilježio je ovogodišnje utrke ulicama grada Slatine

Povodom obilježavanja Dana grada Slatine, Olimpijskog dana, te početka nastavne godine, Atletski klub Slatina i Zajednica sportskih udruga grada Slatine jučer su 11.09. u popodnevnim satima  organizirali  tradicionalne atletske utrke ulicama grada Slatine 2012.

Početak utrke bio je u 16:30 sati utrkom predškolske djece, a završetak je bio u 18:30 sati utrkom građana. Po riječima organizatora ovogodišnje natjecanje jedno je od najbrojnijih po broju sudionika posebno pohvalivši broj srednjoškolca.

Medalje i majice Grada Slatine najbržima uručili su gradonačelnik Grada Slatine Ivan Roštaš, dogradonačelnici Miroslav Venus i Želko Stipanić te predsjednik Atletskog kluba Slatina Tomislav Prebeg.

 

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Vrtić djevojčice:

1. Donatella Beneš
2. Vilk Veronika
3. Iva Veriga
4. Marta Mikolić
5. Hana Lovreković
6. Valentina Mazok

Vrtić dječaci:

1. Mateo Pelengić
2. Ino Pavić
3. David Katalinić
4. Filip Žurga
5. Matej Šimara
6. Ivan Rončević

1. razred osnovne škole djevojčice:

1. Ana Ivković
2. Lana Brdarić
3. Mia Reščić
4. Sara Cvijanović
5. Nika Kozlinger
6. Dora Koprek

1. razred osnovne škole dječaci:

1. Patrik Štruklec
2. Marko Medić
3. David Cota
4. Zvonimir Šuntić
5. Nikola Dujak
6. Marko Jurić

2. razred osnovne škole djevojčice:

1. Simona Sabljak
2. Lorena Krupnicki
3. Tanita Šantalab
4. Mia Šebijanić
5. Hana Reksa
6. Elena Rastović

2. razred osnovne škole dječaci:

1. Josip Puljić
2. Ivan Jokoš
3. Mak Pavlica
4. Benjamin Mudri
5. Silvio Mumlek
6. Venio Rulj

3. razred osnovne škole djevojčice:

1. Mia čalić
2. Lea Virovac
3. Mirta Tomšić
4. Katarina Brišić
5. Lea Tušek
6. Dorijana Drokan

3. razred osnovne škole dječaci:

1. Filip Pejakić
2. Zvonimir Bertić
3. Ivan Stjepić
4. Antonio Jujak
5. Marko Šuntić
6. Dorian Bogati

4. razred osnovne škole djevojčice:

1. Iskra Maravić
2. Sara Orban
3. Helena Gerenčir
4. Matea Klement
5. Nives Halužan
6. Nikolina Krupnicki

4. razred osnovne škole dječaci:

1. Marin Zdelar
2. Robert Marinković
3. Borna Rakitničan
4. Ivan Jelenić
5. Dominik Hegedušić
6. Renato Puškarić

5. razred osnovne škole djevojčice:

1. Una Maravić
2. Magdalena Bilić
3. Lorena Jedvaj
4. Luna Kovač
5. Kristinka Velić
6. Patricija Kovačić

5. razred osnovne škole dječaci:

1. Karlo Majer
2. Tomislav Jelavić
3. Teo Vampovac
4. Hrvoje Kovač
5. Kristijan Rabić
6. Mislav Matišić

6. razred osnovne škole djevojke:

1. Larisa Gvojić
2. Matea Miklić
3. Tamara Hudoletnjak
4. Julija Peršić
5. Lorena Santi
6. Ana Benko

6. razred osnovne škole mladići:

1. Sebastian Herceg
2. Dominik Kralj
3. Domagoj Bot
4. Dominik Bot
5. Luka Spejakić
6. Sandro Orban

7. razred osnovne škole djevojke:

1. Elizabeta Taradej
2. Nikolina Mavrović
3. Ines Miklić
4. Larisa Gerenčir
5. Monika Hucman
6. Ivona Relatić

7. razred osnovne škole mladići:

1. Fran čurić
2. Jurica Ljubas
3. Dario Stijepić
4. Benjamin Dijanešić
5. Neven Aćanski
6. Karlo Matoković

8. razred osnovne škole djevojke:

1. Doris Domić
2. Monika Tokić
3. Marina Šagud
4. Margareta Benković
5. Nikolina Kelemen
6. Dorotea Barić

8. razred osnovne škole mladići:

1. Dario Hruškar
2. Goran Klement
3. Patrik Fotez
4. Tomislav Puljek
5. Marko Tkalčić
6. Stjepan Keler

1. i 2. razred srednje škole djevojke:

1. Doroteja Santi
2. Matea Minauf
3. Marina Novoselec
4. Mihaela Brdarić
5. Larisa Filković
6. Maria Žagar

1. i 2. razred srednje škole mladići:

1. Tomislav Jaković
2. Danijel Kokorić
3. Domagoj Grundler
4. Mario Filković
5. Antonio Butorac
6. Igor Bunarkić

3. i 4. razred srednje škole djevojke:

1. Simona Zeman
2. Lucija Butorac
3. Barbara Farkaš
4. Ena Prebeg
5. Ivana Marić
6. Dijana Dolovski

3. i 4. razred srednje škole mladići:

1. Matija Bubaš
2. Denis Domić
3. Mihael Topolovec
4. Tomo Tomić
5. Bernard Hrvoje Gardilo
6. Patrik Turković

Građanstvo žene:

1. Lidija Loparac
2. Ana Vujić
3. Jadranka Marino

Građanstvo muški:

1. Danijel Dunković
2. Dario Boljevac
3. Pavo Tutenov
4. Nenad Pelengić
5. Marijan Dunković.

Skip to content