U rukometno spektaklu pred 350 gledatelja Slatina poražena od Bjelovara

”Idemo u Slatinu” s Glasnicima istine i slatinskom Turističkom zajednicom
18.01.2014.
Prvi broj informativnih novina “Kronika Virovitičko-podravske županije” već ovog tjedna u svim domaćinstvima
20.01.2014.
18.01.2014.
20.01.2014.

Rukometaši Slatine poraženi su u finalu kupa regije sjever od premijerligaša Bjelovara 33:27. Pred 350 gledatelja u sportskoj dvorani Srednje škole Marka Marulića Slatinčani su u prvom poluvremenu dominirali, na trenutke vodili i s četri gola razlike, te na poluvrijeme otišli s plus jedan i rezultatom 15:14. U nastavku Bjelovar pokazuje zašto je dva ranga iznad, radi seriju 7:0 i ostvarenu prednost održava do kraja susreta. Svojim obranama utakmicu je obilježio vratar Slatine Matej Petrović, dok su najefikasniji u redovima domaćina bili Matej Medved sa sedam i Marko Greganić s pet postignutih golova. (icv.hr)