Slatinski hrvači drugi na međunarodnom turniru u Gospiću

Otvorena izložba u sklopu projekta ”Od carske pruge do održivog razvoja turizma područja Slatina- Szentlörinc-Našice”
17.06.2013.
17.06.2013.
17.06.2013.

U Gospiću je održan međunarodni turnir u hrvanju za dječake ”Gospić Open 2013” na kojem su nastupili i slatinski hrvači. Na natjecanju između 183 natjecatelja u tri uzrasne kategorije iz 16 hrvatskih klubova i 6 klubova iz Italije, Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i dva kluba iz Slovačke, članovi Hrvačkog kluba Slatina osvojili su ukupno drugo mjesto. Pojedinačno u kategoriji mlađih dječaka do 28 kilograma Antonio Minauf osvojio je 2. mjesto, a Fran Bišćan 3.. Do 30 kilograma Bruno Medved osvojio je 7. mjesto. U kategoriji do 33 kilograma Josip Suton osvojio je 5. mjesto, a u kategoriji do 36 kilograma Filip Grahovac bio je 3., Jurica Filipović i Kristijan Rabić osvojili su 9. mjesto. Do 44 kilograma David Matijević osvojio je 10. mjesto, a u kategoriji do 90 kilograma Tomislav Živko bio je 3.. U kategoriji starijih dječaka do 42 kilograma Mario Bjelić osvojio je 1. mjesto, do 47 kilograma Matija Zver osvojio je 3. mjesto, a do 85 kilograma Kristijan Suton osvojio je 3. mjesto. U kategoriji kadeta do 100 kilograma Antonio Lacković osvoji je 3. mjesto. (icv.hr)