Potpisan Ugovor za novu ambulantu u Novoj Bukovici: Početak radova najavljen za početak mjeseca listopada
Gudački kvartet “Sebastijan” održao koncert u Slatini
22.09.2015.
21.09.2015.
22.09.2015.

Slatinski atletičari Goran Draksler i Danijel Dunković te Kristina Špoljarić iz Zdenaca sudjelovali su u nedjelju na 21.Varaždinskom maratonu. U sklopu istog je organizirana i utrka na 5 km za građane i građanke. U vrlo jakoj polumaratonskoj konkurenciji gdje je sudjelovalo 300 trkača Goran Draksler osvojio je 71.mjesto te 10. mjesto u kategoriji M-45. Veliku konkurenciju u utrci na 5km imao je i Danijel Dunković koji je i unatoč odlično istrčanom vremenu 18m,31s zauzeo 5. mjesto među građanima.
Veliki uspjeh ostvarila je Kristina Špoljarić koja je u svojoj drugoj natjecateljskoj utrci stigla ponovno do odličja osvojivši treće mjestu na 5km u kategoriji građanke.