Papuk pobjedom protiv domaćina Kozica osvojio nogometni turnir 17. memorijala ”Ivica Filković i Perica Sabo”

Javni poziv za prikupljanje ponuda za kupnju cjelokupnog poslovnog udjela kojega Grad Slatina drži u trgovačkom društvu Miscanthus – Slatina d.o.o. Ivanbrijeg
22.07.2013.
Poziv za predlaganje programa javnih potreba u kulturi za 2014. godinu
23.07.2013.
22.07.2013.
23.07.2013.

Finalom nogometnog turnira između domaćina Kozica i Papuka iz Orahovice završen je 17. memorijal ”Ivica Filković i Perica Sabo”, posvećen prvom poginulom hrvatskom policajcu i vojniku u Domovinskom ratu na slatinskom području. Na turniru su sudjelovale četiri ekipe, a u finalu je Papuk s 3:0 bio bolji od Kozica, dok je u utakmici za treće mjesto slavila Slatina pobijedivši Voćin također 3:0. Posljednjeg dana Memorijala istrčana je i utrka od Trga svetog Josipa u Slatina do nogometnog igrališta u Kozicama na kojoj je bilo tridesetak sudionika. Utrka nije bila natjecateljskog karaktera, odnosno plasman se nije bilježio. Na kraju manifestacije pehare i zahvalnice za sudjelovanje natjecateljima uručili su zamjenici predsjednice Županijske skupštine Mato Bubaš i Davor Butorac, predsjednik Vijeća Mjesnog odbora Kozice Dario Medved, predsjednik županijske Hvidre Nenad Križić i predsjednik Nogometnog kluba Kozice Damir Parc. Organizatori Memorijala bili su Grad Slatina, Vijeće Mjesnog odbora Kozice i Nogometni klub Kozice. (icv.hr)