Rokovo u Kozicama: ”Za dušu” najbolji na kozičkom pijesku

Župan Tolušić na inicijativu poduzetnika s područja VPŽ uputio dopis resornim ministarstvima u vezi reprograma klupskih kredita
KUD Dika nastupio na 2. međunarodnoj smotri folklora u Tesliću
19.08.2013.
18.08.2013.
19.08.2013.

U povodu Dana Mjesnog odbora Kozice održan je turnir u odbojci na pijesku koji je osvojila našička ekipa ”Za dušu” pobijedivši u finalu ”Povratak pornosaura” iz Slatine 2:0 (11:6, 11:7). Treće mjesto pripalo je ”Caffe baru Ferrari” iz Slatine koji je s 2:0 (15:9, 15:10) pobijedio svoje sugrađane, ekipu ”Mi nismo anđeli”. Nagradu za najboljeg igrača osvojio je Toni Hudoletnjak, inače najmlađi sudionik natjecanja. Mladež Mjesnog odbora Kozice najzaslužnija je za održavanje turnira u kojem je nastupilo sedam ekipa na odbojkaškom terenu pokraj Područne škole Kozice. (icv.hr)