31.08.2015.
31.08.2015.
31.08.2015.

Proteklog vikenda završio Slatina open 2015.

U subotu, 29. kolovoza, odigrani su finalni susreti teniskog turnira „Slatina Open 2015.“ koji je organizirao Teniski klub Slatina povodom Dana Grada. Najboljima je pehare uručio gradonačelnik Grada Slatine Ivan Roštaš. Pobjednici turnira u kategoriji Seniora-parovi su: Ivan Tomljanović/Davor Majačir koji su turnir osvojili predajom para Vendi Vujinović/Marijo Šafar. U kategoriji seniora pojedinačno pobjednik je Igor Košćak koji je sa 6:3, 6:2 svladao Slavena Mađarića. Pobjednici turnira u kategoriji Veterani-parovi su Karl/Zdjelar koji su sa 6:2, 6:4 svladali Zdenka i Dragu Tepeša. Pobjednik turnira u kategoriji Veterani pojedinačno je Dragan Perša koji je sa 6:1, 7:6 pobijedio Željka Prpića.