Učenici Područne škole Donji Meljani posjetili Grad Slatinu
19/10/2017
Zbog radova na željezničko-cestovnom prijelazu u Sladojevcima sutra će biti zatvorena ŽC4296
23/10/2017

Poznati službeni rezultati izbora za Dječje gradsko vijeće Slatine

Na temelju Odluke o osnivanju Dječjeg Gradskog vijeća Grada Slatine te  Statuta Dječjeg gradskog vijeća Grada Slatine (Službeni glasnik Grada Slatine broj 7/17.), te dostavljenih rezultata glasovanja za članove Dječjeg gradskog vijeća Grada Slatine, gradonačelnik Grada Slatine, Denis Ostrošić,  dana 19. listopada 2017. godine, objavio je konačne rezultate  izbora za članove Dječjeg gradskog vijeća grada Slatine.

U Dječje gradsko vijeće Grada Slatine izabrani su slijedeći članovi:

  1. Mandl Lana, učenica 4.a razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  2. Krznarić Katarina, učenica 4.b razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  3. Lulić Ante, učenik 4.c razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  4. Hološi David, učenik 5.a razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  5. Tutić Vlatko, učenik 5.b razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  6. Beneš Donatella, učenica 5.c razreda razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  7. Čaglić Sara, učenica 6.a razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  8. Cader Tin, učenik 6.b razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  9. Benković Ante, učenik 6.c razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  10. Bula Borna, učenik 7.a razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  11. Fazekaš Noa, učenik 7.b razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  12. Ferenčak Kristian, učenik 7.c razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  13. Bićanić Elena, učenica 8.a razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  14. Ereš Tin, učenik 8.b razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  15. Mikolić Ramona, učenica 8.c razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  16. Mikić Ivan, učenik 8.d razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina,
  17. Pohiba Leona, učenica 4.a razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  18. Klement Mia, učenica 4.b razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  19. Špoljarić Gita, učenica 4.c razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  20. Jukić Hana, učenica 5.a razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  21. Hršak Tia, učenica 5.b razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  22. Halužan Tea, učenica 5.c razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  23. Kovačević Lana, učenica 6.a razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  24. Cvijanović Sara, učenica 6.b razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  25. Pucić Angela, učenica 6.c razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  26. Boroša Tina, učenica 7.a razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  27. Vašićek Anđela, učenica 7. b razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  28. Jagarinec Lea, učenica 7.c razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  29. Gerenčir Gabrijela, učenica 8.a razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  30. Tušek Lea, učenica 8.b razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina,
  31. Hršak Ena, učenica 8.c razreda Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina.

Konačni rezultati izbora