Objavljen je program za VIRKAS – 8. virovitičke kazališne susrete

13. Večer pučke poezije u Slatini
10/05/2013
Noć muzeja u Zavičajnom muzeju Slatina
10/05/2013

Objavljen je program za VIRKAS – 8. virovitičke kazališne susrete

Na službenoj Internet stranici Kazališta Virovitica (www.kazalistevirovitica.hr) objavljen je program za ovogodišnji VIRKAS – 8. virovitički kazališni susreti. VIRKAS počinje 3. veljače u Kazalištu Virovitica, premijernom predstavom Elling Simona Benta u režiji Darija Harjačeka. 8. virovitički kazališni susreti će ove godine trajati do 26. veljače.

VIRKAS 2012.

Virovitica

3. veljače – petak u 19:30 sati

KAZALIŠTE VIROVITICA – Simon Bent ELLING svečana premijera

Redatelj: Dario Harjaček

4. veljače – subota u 19:30 sati

KAZALIŠTE VIROVITICA – Simon Bent ELLING premijera

Redatelj: Dario Harjaček

5. veljače – nedjelja u 19:30 sati

SLG CELJE – A.P. čehov JAZ VAS LJUBIM

Redatelj: Nikola Zavišić

10. veljače – petak u 19:30 sati

GD HISTRION – I.G. Vitez MJEHUR OD SAPUNICE

Redatelj: I.G. Vitez

11. veljače – subota u 19:30 sati

NP TUZLA – Ivo Brešan PREDSTAVA HAMLETA U SELU MRDUŠA DONJA

12. veljače – nedjelja 18:00 sati

DK BRANKA MIHALJEVIćA OSIJEK – K.I. čukovski DOBRI DR. JOJBOLI

Redateljica: Tamara Kučinović

17. veljače – petak- 19:30 sati

TEATAR EXIT – Mate Matišić BALON

Redatelj: Mislav Brečić

18. veljače – subota u 19:30 sati

NP UŽICE – Stiv Tešić UMETNOST I DOKOLICA

Redatelj: Nemanja Ranković

19. veljače – nedjelja u 18:00 sati

KAZALIŠTE MALA SCENA – Z. Ladika/I. Šimić TAJNA ZAčARANE ŠUME

Redatelj: Dario Harjaček

24. veljače – petak u 19:30 sati

BNP Zenica – Oliver Frljić PISMO IZ 1920.

Redatelj: Oliver Frljić

25. veljače – subota u 19:30 sati

HNK ZAGREB – Ivan Kušan čARUGA

Redatelj: Joško Juvančić

Voćin

6. veljače – ponedjeljak u 13:00 sati

KAZALIŠTE VIROVITICA – Jasen Boko MUDRE SE STVARI UčE IZ BASNI

Redateljica: Blanka Bart

Slatina

10. veljače – petak u 19:30 sati

KAZALIŠTE VIROVITICA – Draško Zidar KABARET KOD VESELIH MUŠKARACA

Redatelj: Draško Zidar

17.veljače – petak u 19:30 sati

HNK VARAŽDIN – Ljubomir Kerekeš DEBITANTI

Redatelj: Ljubomir Kerekeš

19. veljače – nedjelja u 18:00 sati

DK Dubrava – Braća Grimm/Drario Harjaček MATOVILKA ILI O POHLEPI

Redatelj: Dario Harjaček

Orahovica

11. veljače – subota u 19:30

TEATAR RUGANTINO – Lutz Hubner / Zijah A. Sokolović NITKO, NITKO, ALI NITKO NIKAD NIJE TAKO IGRAO FAUSTA

Redatelj: Zijah A. Sokolović

18.veljače – subota u 19:30

HNK VARAŽDIN – Ljubomir Kerekeš DEBITANTI

Redatelj: Ljubomir Kerekeš

Pitomača

12. veljače – nedjelja u 19:00 sati

KAZALIŠTE VIROVITICA – Draško Zidar KABARET KOD VESELIH MUŠKARACA

Redatelj: Draško Zidar

Suhopolje

24. veljače – petak u 19:30 sati

KAZALIŠTE VIROVITICA – Draško Zidar KABARET KOD VESELIH MUŠKARACA

Redatelj: Draško Zidar

Skip to content