U sklopu Božićnog sajma danas su, na Trgu sv. Josipa u Slatini, dodijeljena priznanja za najbolje radove u akciji „Slatinski suvenir“. Najbolji radovi tako su se našli kao motivi na suvenirima koji će se koristiti za promociju Slatine, a među njima su bile slatinske šalice, kišobrani, magneti… U ovoj akciji koju tradicionalno organizira Turistička zajednica sudjelovale su slatinske osnovne škole, dječji vrtići, DND Slatina i poseban odjel OŠ Eugena Kumičića.
Tom prigodom nagrađena su djeca autori najboljih radova ove godine te su podijeljene zahvalnice svima koji su doprinijeli organizaciji ovogodišnjeg „Prosinca u gradu“.
Okupljene je danas poklonima razveselio i Slatinčanin Goran Draksler. On je naime, cijeli prošli tjedan za simboličan iznos prodavao majice dobivene na utrkama i maratonima diljem Hrvatske te od skupljenog iznosa kupio poklon pakete koje je danas podijelio djeci. Akciju je prigodno nazvao ”Usrećimo djecu”.
Program su svojim dolaskom obogatili i Moto mrazovi, odnosno članovi Moto kluba Speed iz Slatine, koji su također došli punih ruku poklona.
Tako je Trg svetog Josipa danas bio ispunjen smijehom i srećom najmlađih, a kako ne bi zaboravili ni na njihove roditelje bila je organizirana i podjela girica uz toplo kuhano vino.
Nagrađeni radovi su:
no images were found