Na Utrkama ulicama Slatine sudjelovalo više od 1.200 natjecatelja

Prije 23. godine, 16. rujna, oslobođena je vojarna u Slatini
16/09/2014
Projekt ICT4SCF predstavljen informatičarima VPŽ
17/09/2014

Na Utrkama ulicama Slatine sudjelovalo više od 1.200 natjecatelja

U povodu obilježavanja Dana grada Slatine, Hrvatskog olimpijskog dana i početka nastavne godine, Atletski klub “Slatina” i slatinska Zajednica sportskih udruga organizirali su tradicionalne atletske Utrke ulicama Grada. Više od 1.200 natjecatelja sudjelovalo je u 26 različitih kategorija, od one predškolske do kategorije građanstva. Šest prvoplasiranih nagrađeno je majicama dok su natjecatelji koji su osvojili prva tri mjesta nagrađeni medaljama koje su im uručili Milan Janković, zamjenik gradonačelnika Slatine, Željko Stipanić, tajnik Zajednice športskih udruga, i Tomislav Prebeg, predsjednik slatinskog Atletskog kluba

MUŠKARCI
III. i IV. razred
Domagoj Grundler
Igor Bunarkić
Matej Šimek

I. i II. razred srednje škole
Fran Čurić
Dario Hruškar
Goran Klement

VIII. razred
Sebastian Herceg
Ivan Repić
Dominik Bot

VII. razred
Josip Puškarić
Sven Kovačević
Hrvoje Kovač

VI. razred
Marin Zdelar
Borna Rakitničan
Domagoj Hegedušić

V. razred
Marko Šuntić
Filip Pejaković
Ivan Stjepić

IV. razred
Benjamin Mudri
Silvio Mumlek
Karlo Vučeta

III. razred
David Cota
Zvonimir Šuntić
David Sertić

II. razred
Mateo Pelengić
Vlatko Tutić
Gabriel Pravda

I. razred
Erik Tomac
Jan Koščak
Filip Cota

Predškolci 2008. godište i mlađi
Luka Vreš
Luka Vilk
Niko Milković

Predškolci 2009. godište i mlađi
Filip Purgar
Matej Bunarkič
Roko Ćurić

Građanstvo
Danijel Dunković
Stjepan Novoselec
Tomislav Granjaš

ŽENE
III. i IV. razred
Dorotea Santi
Marina Novoselec
Matea Minauf

I. i II. razred srednje škole
Monika Tokić
Larisa Gerenčir
Elizabeta Taradej

VIII. razred
Ana Benko
Tamara Hudoletnjak
Lorena Santi

VII. razred
Una Maravić
Ines Kovačec
Magdalena Bilić

VI. razred
Sara Orban
Iskra Maravić
Matea Klement

V. razred
Lorena Mihaljević
Mia Čalić
Sara Herceg

IV. razred
Smona Sabljak
Lorena Krupnicki
Patricija Zlatunić

III. razred
Katja Stoponja
Lea Kozlinger
Nika Kozlinger

II. razred
Tia Hršak
Tea Halužan
Simona Srnović

I. razred
Anja Sejkora
Lana Perčić
Magdalena Jokoš

Predškola 2008. godište i mlađi
Tena Jurlina
Eva Gal
Marija Rončević

2009. godište i mlađi
Tea Pelengić
Mara Relić
Ina Pavić

Građanstvo
Lucija Butorac
Vesna Šćešpanović
(icv.hr)
Kompletni rezultati mogu se preuzeti u prilogu: Žene, Muškarci

no images were found

Skip to content