Izborna lista za izbor članica/članova Vijeća srpske nacionalne manjine u gradu Slatini

Izborna lista za izbor članica/članova Vijeća srpske nacionalne manjine u općini Mikleuš
21/04/2013
Rezultati glasovanja i rezultati izbora za članove Vijeća srpske nacionalne manjine Grada Slatine
21/04/2013

Izborna lista za izbor članica/članova Vijeća srpske nacionalne manjine u gradu Slatini

Na temelju članka 20. i članka 63. stavak 2. Zakona o izboru članova predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 44/05, 44/06 i 109/07), Gradsko izborno povjerenstvo Grada Slatine sastavilo je i objavljuje pravovaljanu izbornu listu za izbor članica/članova Vijeća srpske nacionalne manjine u gradu Satini.
REPUBLIKA HRVATSKA
VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO GRADA SLATINE

KLASA: 013-03/11-01/9
URBROJ: 2189/02-11-2
Slatina,  2. lipnja 20011.

Ovdje možete preuzeti dokument IZBORNA LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA SRPSKE NACIONALNE MANJINE U GRADU SLATINI u PDF-u

Na temelju članka 20. i članka 63. stavak 2. Zakona o izboru članova predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 44/05, 44/06 i 109/07), Gradsko izborno povjerenstvo Grada Slatine sastavilo je i objavljuje pravovaljanu izbornu listu za izbor članica/članova Vijeća srpske nacionalne manjine u gradu Satini.

1.    JELENA BENKO
2.    DRAGAN BOROTIĆ
3.    LJUBA BOROTIĆ
4.    MILAN BOROTIĆ
5.    RADIVOJE BRADIĆ
6.    SINIŠA CAREVIĆ
7.    DANKA CRNOBRNJA
8.    RADMILA ĐUKANOVIĆ
9.    DEJAN ĐURIĆ
10.    NENAD JANKOVIĆ
11.    ĐURO JORGIĆ
12.    MILIVOJ JORGIĆ
13.    MIRA JORGIĆ
14.    MLADEN KULIĆ
15.    MIRKO MILEKIĆ
16.    MILENKO OBRADOVIĆ
17.    BOŽO OPAČIĆ
18.    BILJANA PUŠIĆ
19.    MILADIN RALIĆ
20.    SLAVIŠA RODIĆ
21.    ŽELJKO SAMARDŽIJA
22.    RADIVOJ SUBOTIĆ
23.    MILENA ŠALER
24.    SAŠA TEODOROVIĆ
25.    VELJKO UVALIĆ
26.    JELENA VUČKOVIĆ
27.    NIKOLA ZUBIĆ
28.    VID ZUBIĆ
29.    JOVANA ŽNIDAREC
30.    MILIVOJ ŽNIDAREC

PREDSJEDNICA GRADSKOG IZBORNOG POVJERENSTVA
Marica Bićanić, v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO GRADA SLATINE

KLASA: 013-03/11-01/7
URBROJ: 2189/02-11-2
Slatina,  2. lipnja 2011.

Ovdje možete preuzeti dokument LISTA KANDIDATKINJA/KANDIDATA PREDLOŽENA OD STRANE SRPSKOG NARODNOG VIJEĆA ZAGREB ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA SRPSKE NACIONALNE MANJINE U GRADU SLATINI u PDF-u

Na temelju članka 20. i članka 65. Zakona o izboru članova predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 44/05, 44/06 i 109/07), Gradsko izborno povjerenstvo Grada Slatine sastavilo je i objavljuje pravovaljanu LISTU KANDIDATKINJA/KANDIDATA PREDLOŽENU OD STRANE SRPSKOG NARODNOG VIJEĆA ZAGREB ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA SRPSKE NACIONALNE MANJINE U GRADU SLATINI

1.    MLADEN KULIĆ
2.    MILENKO OBRADOVIĆ
3.    ĐURO JORGIĆ
4.    NENAD JANKOVIĆ
5.    RADIVOJ SUBOTIĆ
6.    NIKOLA ZUBIĆ
7.    RADMILA ĐUKANOVIĆ
8.    DANKA CRNOBRNJA
9.    DRAGAN BOROTIĆ
10.    MIRKO MILEKIĆ
11.    BILJANA PUŠIĆ
12.    LJUBA BOROTIĆ
13.    MILAN BOROTIĆ
14.    MILADIN RALIĆ
15.    SINIŠA CAREVIĆ

PREDSJEDNICA GRADSKOG IZBORNOG POVJERENSTVA
Marica Bićanić, v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO GRADA SLATINE

KLASA: 013-03/11-01/8
URBROJ: 2189/02-11-2
Slatina,  2. lipnja 2011.

Ovdje možete preuzeti dokument LISTA KANDIDATKINJA/KANDIDATA PREDLOŽENA OD  STRANE SRPSKOG KULTURNO-PROSVJETNOG DRUŠTVA „PROSVJETA“ VIROVITICA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA SRPSKE NACIONALNE MANJINE U GRADU SLATINI u PDF-u

Na temelju članka 20. i članka 65. Zakona o izboru članova predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 44/05, 44/06 i 109/07), Gradsko izborno povjerenstvo Grada Slatine sastavilo je i objavljuje pravovaljanu LISTU KANDIDATKINJA/KANDIDATA PREDLOŽENU OD  STRANE SRPSKOG KULTURNO-PROSVJETNOG DRUŠTVA „PROSVJETA“ VIROVITICA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA SRPSKE NACIONALNE MANJINE U GRADU SLATINI

1.    JOVANA ŽNIDAREC
2.    MILIVOJ JORGIĆ
3.    ŽELJKO SAMARDŽIJA
4.    RADIVOJE BRADIĆ
5.    MILIVOJ ŽNIDAREC
6.    SAŠA TEODOROVIĆ
7.    JELENA VUČKOVIĆ
8.    JELENA BENKO
9.    VID ZUBIĆ
10.    MILENA ŠALER
11.    VELJKO UVALIĆ
12.    DEJAN ĐURIĆ
13.    SLAVIŠA RODIĆ
14.    MIRA JORGIĆ
15.    BOŽO OPAČIĆ

PREDSJEDNICA GRADSKOG IZBORNOG POVJERENSTVA
Marica Bićanić, v.r.