Predsjednik Gradskog vijeća grada Slatine Luka Repić uputio je čestitku povodom predstojećih blagdana

naslovna ribice
Na Badnjak Grad Slatina počastio svoje sugrađane prženim giricama
24. prosinca 2025.
Tomo Tomic fotografija 1
Božićna čestitka gradonačelnika Grada Slatine Tome Tomića
24. prosinca 2025.
naslovna ribice
Na Badnjak Grad Slatina počastio svoje sugrađane prženim giricama
24. prosinca 2025.
Tomo Tomic fotografija 1
Božićna čestitka gradonačelnika Grada Slatine Tome Tomića
24. prosinca 2025.

Predsjednik Gradskog vijeća grada Slatine Luka Repić uputio je čestitku povodom predstojećih blagdana

naslovna Luka Repic
“Poštovane sugrađanke i sugrađani,
Božić i blagdani podsjećaju nas na važnost mira, zajedništva i brige jednih za druge. U ime Gradskog vijeća i u svoje osobno ime želim vam da ove blagdanske dane provedete u zdravlju, radosti i toplini obiteljskog doma.
Neka nova godina donese obilje osobne sreće, uspjeha i zajedničkog napretka našega grada.
Želim Vam sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu novu godinu!
Luka Repić
Predsjednik Gradskog vijeća grada Slatine”
Skip to content